Graphic Designer - praktykant

praca it: etat dla Enlive / Gdańsk

Tagi: praktykant graphic designer grafik webdesigner

Enlive poszukuje osoby na stanowisko Praktykanta. Osoba ta będzie odpowiedzialna za wspieranie działania firmy w zakresie projektowania graficznego. Jeżeli jesteś studentem, który chce nabrać praktyki, ta oferta jest dla Ciebie :)

Wymagania:

  • znajomość Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator
  • elastyczność i otwartość na działanie w zespole kreatywnym
  • punktualność, rzetelność, chęć do pracy i nauki
  • portfolio online

Obowiązki:

  • projektowanie na potrzeby internetu (serwisy www, mailingi, bannery)
  • projektowanie materiałów do druku (ulotki, wizytówki)
  • udział w planowaniu i kreacji kluczowych projektów kreatywnych
  • kontynuowanie nakreślonej koncepcji kreatywnej

Oferujemy:

  • kawa i herbatę do bólu ;)
  • miła i nieformalną atmosferę w biurze
  • możliwość nauki i sprawdzenia się w warunkach bojowych
  • możliwość zatrudnienia po okresie praktyk
  • pracę pełną wyzwań przy zróżnicowanych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-14
Wyświetlona: 6066 razy