New Business Manager

praca it: etat dla FreshMail / Kraków

Tagi: New Business Manager

FreshMail jest nie tylko znakomicie rozpoznawalną marką oraz
wielokrotnie docenianym i nagradzanym laureatem konkursów branżowych.
Przede wszystkim jesteśmy zespołem specjalistów wykorzystujących
najlepsze, innowacyjne narzędzia do tworzenia najskuteczniejszych
kampanii mailingowych. Sukces mierzony ilością zadowolonych Klientów
zawdzięczamy swojemu entuzjazmowi, kreatywności i zaangażowaniu.

Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- realizację celów biznesowych sprzedaży systemu FreshMail
- prowadzenie negocjacji sprzedażowych
- pozyskiwanie nowych Klientów
- kompetentną obsługę i opiekę nad Klientami firmy
- dbałość o najwyższą jakoś świadczonych usług

Wymagamy:
- doświadczenia w handlu i udokumentowane sukcesy sprzedażowe
- wiedzy na temat branży usług mailingowych
- znakomitych umiejętności sprzedażowych
- odpowiedzialności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej
- umiejętności skutecznej pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- solidne wynagrodzenie oparte o część stałą i prowizyjną
- dobry produkt, który ciągle się zmieniamy, aby dopasowywać go do
oczekiwań naszych Klientów
- okres wdrożeniowy, który pozwoli Ci zdobyć niezbędne “know-how”
- pozytywną atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne. Nie zapominamy
też o urodzinach:)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-08
Wyświetlona: 5757 razy