Handlowiec, przedstawiciel

praca it: etat dla Enlive / Gdańsk

Tagi: account manager handlowiec przedstawiciel

Znamy przypadki, kiedy prowizja za przekazanie numerów telefonu sięga kilka tysięcy złotych. Tylko za to, że ktoś kogoś z kimś skontaktował, a dzięki temu transakcja doszła do skutku. Ciekawe, prawda? Jeżeli potrafisz sprzedawać, pielęgnować kontakt z klientem, a przy tym budować relację i kontakty to nie masz wielkiego wyboru. Musisz wysłać nam swoje CV. Inaczej ominie Cię wielka szansa na zarabianie dużych pieniędzy. Kogo szukamy? Kogoś kto potrafi sprzedać nasze tajemnice świetnych produktów. Potrafisz tak?

Kim jesteśmy?
Enlive to nowo powstała agencja interaktywna na pomorzu. Oferujemy produkty w postaci serwisów www, sklepów www, identyfikacji wizualnej firm oraz innych rzeczy związanych z siecią i drukiem.

Obecnie poszukujemy kogoś do naszego team’u kto zajmie się handlem, kto potrafi sprzedawać i łatwo wkomponować się w zgrany zespół. Konkretnie, szukamy kogoś na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie kontakt z Klientem i zdobywanie nowych Klientów.

OBOWIĄZKI

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Realizacja wyznaczonej polityki sprzedażowej
  • Prezentacje, negocjacje, sprzedaż
  • Zdobywanie nowych klientów
  • Raportowanie pracy za pomocą systemu CRM

OCZEKUJEMY

  • Kreatywności, komunikatywności i samodzielności w działaniu
  • Orientacji na potrzeby Klienta – umiejętności ich identyfikowania i gromadzenia wiedzy o nich
  • Znajomości branży IT
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności prezentacji i sprzedaży

OFERUJEMY

  • Swobodną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Imprezy integracyjne ;)
  • Wynagrodzenie motywacyjne – adekwatne do wyników pracy
  • Możliwość awansu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-26
Wyświetlona: 10989 razy