Młodszy Tester

praca it: etat dla i-Systems Sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: młodszy tester gliwice

Od 7 lat specjalizujemy się w rynku e-commerce w Polsce. Nasze produkty zyskały uznanie setek przedsiębiorców prowadzących swój biznes w sieci. Nieprzerwany rozwój zapewnił nam stabilną pozycję w czołówce producentów zaawansowanych narzędzi sklepowych.
Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Tester.

Wymagania:
- Dokładność, skrupulatność oraz cierpliwość
- Umiejętność opisywania i komunikacji błędów oprogramowania
- Dobra organizacja pracy
- Chęć rozwoju w dziedzinie testowania oprogramowania

Mile widziane:
- Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania
- Umiejętność myślenia analitycznego

Zakres obowiązków:
- Testowanie aplikacji internetowych
- Przygotowanie dokumentacji testowej
- Wykonywanie testów manualnych na podstawie dokumentacji i planów testów
- Współpraca z członkami zespołów projektowych

Co oferujemy?
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Rozwój zawodowy
- stabilne zatrudnienie
- miejsce pracy, z którego nie będziesz chciał wychodzić
- nieograniczony dostęp do kawy ;)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-24
Wyświetlona: 8530 razy