Starszy Programista .NET

praca it: etat dla BetterSolutions / Gdańsk

Tagi: NET starszy programista C#

BetterSolutions jest firmą z branży IT, mającą siedzibę w Gdańsku. Zajmujemy się analizą, projektowaniem i tworzeniem dedykowanych systemów IT oraz integracją i rozwojem już istniejących systemów. Realizujemy projekty zarówno dla polskich, jak i zagranicznych Klientów.

W związku z rosnącą liczbą projektów poszukujemy kandydata na stanowisko Starszy Programista.

Twoimi zadaniami będą:
• Opracowywanie i implementacja architektury systemów oraz tworzenie oprogramowania
z wykorzystaniem .NET;
• Tworzenie dokumentacji technicznej;
• Utrzymywanie i rozwijanie procesu Quality Assurance w firmie;
• Inicjowanie potrzebnych zmian oraz rozwój istniejących rozwiązań;
• Wycena czasochłonności zleconych zadań.

Wymagania:
• Przynajmniej 3 lata doświadczenia;
• Bardzo dobra znajomość języka C# oraz technologii .NET;
• Znajomość MS SQL;
• Znajomość technologii Linq, PRISM, WCF, WPF, Silverlight będzie dodatkowym atutem;
• Znajomość wzorców projektowych;
• Znajomość zasad projektowania obiektowego;
• Zorientowanie na zwinne metodyki zarządzania projektami (AGILE, TDD, XP) będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:
• Dużą samodzielność i możliwość pełnego wdrażania własnych pomysłów;
• Udział w projektach tworzonych w najnowszych technologiach informatycznych, zarówno dla polskich, jak i zagranicznych Klientów;
• Wynagrodzenie w wysokości 7.000 – 8.500 zł brutto;
• Pakiet socjalny;
• Elastyczny czas pracy;
• Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, własna działalność gospodarcza).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-19
Wyświetlona: 10108 razy