Programista Javascript

praca it: etat dla NetworkedAssets / Wrocław

Tagi: Java/PHP Javascript/jquery HTML CSS

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu we Wrocławiu osób, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku:
Młodszy Programista
Zakres obowiązków:
-programowanie rozwiązań informatycznych na podstawie określonych wytycznych
-współpraca z zespołem programistów / projektantów

Wymagania:
-dobra znajomość przynajmniej jednego z współczesnych języków programowania
-znajomość zagadnień programowania aplikacji webowych
-oczekujemy gotowości do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
-znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym

Mile widziane:
-dobra znajomość języka Java
-dobra znajomość języka JavaScript
-znajomość zagadnień związanych z testowaniem jednostkowym
-dobra znajomość wzorców projektowych i zagadniej programowania obiektowego
-mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
-elastyczny czas pracy
-stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
-ciekawą pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
-możliwość udziału w innowacyjnych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-17
Wyświetlona: 4481 razy