Programista Java

praca it: etat dla Rinf Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: programista java IT Wrocław GWT

RINF Sp. z o.o. – jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT. Tworzymy także autorskie oprogramowanie PM Assistant, wspierające procesy Zarządzania projektami. Dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
• Uczestniczenie w procesie analizy wymagań
• Projektowanie i utrzymanie systemów IT
• Udział w procesie tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem technologii Java
• Tworzenie testów automatycznych dla tworzonych rozwiązań
• Optymalizowanie procesów wytwarzania systemów informatycznych
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
• Przynajmniej dwuletniego doświadczenia zawodowego w tworzeniu oprogramowania
• Minimum rok doświadczenia w pracy ze środowiskiem Java / Eclipse
• Doświadczenia w budowaniu aplikacji webowych
• Znajomości Spring, Hibernate
• Znajomości relacyjnych baz danych (Oracle)
• Wykształcenia wyższego

Mile widziane:
• Znajomość technologii GWT
• Praktyka w testowaniu jednostkowym i integracyjnym
• Doświadczenie w tworzeniu web serwisów
• Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
Oferujemy:
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Atrakcyjny system wynagrodzenia
• Pracę z najnowszymi technologiami
• Pracę w bliskim kontakcie z klientem
• Wszechstronny rozwój

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-16
Wyświetlona: 4701 razy