Programista Delphi

praca it: etat dla 3e internet software house / Lublin

Tagi: Programista Delphi Lublin

Firma 3e internet software house poszukuje obecnie osoby na stanowisko Programista Delphi
Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Delphi:
  • * zagadnienia obiektowe (dziedziczenie, przeciążenie, klasy abstrakcyjne, interfejsy)
  • * transakcje, typy CLOB/BLOB, zarządzanie pulą połączeń, moduł Variants
  • * znajomość bibliotek DLL (dynamiczne łączenie, procedura inicjująco-kończąca)
  • * pisanie prostych komponentów
  • * stosowanie różnych struktur danych (stos, sterta, lista, tablica)
  • * postawy programowania wielowątkowego
  • język angielski na poziomie średniozaawansowanym umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • ok. 2 letnie doświadczenie z ww. technologiami
    Mile widziane:
  • znajomość Oracle oraz PL/SQL
  • znajomość PHP w stopniu średniozaawansowanym:
  • znajomość jednego z frameworków MVC
  • udział w projektach tworzenia aplikacji webowych
  • znajomość repozytoriów kodu SVN, CVS, GIT
    Zakres obowiązków:
  • projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika,
  • diagnostyka błędów, tworzenie serwisów internetowych
  • analiza wykonalności prac typu RFC, budżetowanie, implementacja
    Oferujemy:
  • pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Warszawie, Lublinie albo Łodzi
  • udział w ciekawych projektach dla dużych i średnich przedsiębiorstw z branż: logistycznej, ubezpieczeniowej i finansowej,
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  • premie pieniężne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-15
Wyświetlona: 5689 razy