Programista Javascript

praca it: etat dla NetworkedAssets / Wrocław

Tagi: JavaScript HTML

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu we Wrocławiu osób, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku:
Programista JavaScript
Zakres obowiązków:
-samodzielne programowanie rozwiązań informatycznych na podstawie określonych wytycznych
-współpraca z zespołem programistów / projektantów

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość JavaScript
-dobra znajomość HTML, CSS
-znajomość standardów W3C
-znajomość zasad programowania obiektowego i wzorców projektowch
-umiejętność pracy w zespole
-oczekujemy gotowości do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
-znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym
-mile widziana znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
-doświadczenie z innymi językami programowania
-znajomość nowoczesnych narzędzi JavaScript (Backbone, require.js/AMD, templating)
-znajomość zagadnień związanych z testowaniem jednostkowym
-doświadczenie w programowaniu z użyciem JavaScript na urządzenia mobilne i/lub TV

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy na pełny etat na czas nieokreślony
-atrakcyjne wynagrodzenie
-stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
-ciekawą pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
-możliwość udziału w innowacyjnych projektach
-możliwość zapoznania się z nowymi trendami w programowaniu aplikacji na nowoczesne TV oraz urządzenia mobilne
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez różnego rodzaju szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-13
Wyświetlona: 4353 razy