Account Manager

praca it: etat dla Cadera Sp. z o.o. / Warszawa - Obok ronda wiatraczna

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Interaktywną z zapleczem technologicznym.

Realizujemy bardzo ambitne i zaawansowane projekty dla dużych klientów.

Nasze ostatnie wdrożenia: www.webxxl.pl, www.malimistrzowie.pl

Zapewniamy ciekawą i rozwijającą pracę przy tworzeniu kampanii internetowych, portali społecznościowych i innych wyjątkowych przedsięwzięciach.

Naszym pracownikom zapewniamy świetne warunki pracy: dobry sprzęt, wygodne stanowisko pracy, dobra lokalizacja w nowym budownictwie, wygodny dojazd, elastyczne godziny pracy, premie, koleżeńską atmosferę, szkolenia i rozwój.

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia odpowiedzialność za powierzone zadania w ramach projektu

  • opieka nad klientami

  • organizacja kalendarza spotkań

  • opieka nad dokumentacją projektową

  • raportowanie planowanych / wykonanych działań

  • nadzór nad jakością dokumentacji projektowej

  • uczestnictwo w pracach projektowych

    Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy

  • ambicje w współtworzeniu innowacyjnych projektów internetowych

  • znajomość technologii informatycznych w tym internetowych

  • umiejętność pracy w systemie zadaniowym, pod presja czasu

  • perfekcyjna znajomość pakiet MS Office oraz MS Project

  • silna motywacja do pracy

  • komunikatywność, kreatywność

  • dynamizm w działaniu, zdolności negocjacyjne

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz interpersonalne

  • samodzielność, umiejętność zarządzania czasem

Mile widziane:

  • doświadczenie w agencji interaktywnej

  • dobra znajomość jęz. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość internetu oraz podstawowych narzędzi internetowych (HTML, CSS, FLASH)

Oferujemy:

  • możliwość kreatywnej pracy nad innowacyjnymi projektami dla renomowanych marek na rynku

  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • wyjątkową atmosferę w młodym, interdyscyplinarnym zespole

  • motywacyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-06-30
Wyświetlona: 4187 razy