Inżynier Integracji

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: tomcat IIS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Integracji dla jednej z firm świadczących usługi IT i usługi doradcze.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za:

• Zarządzanie aplikacjami webowymi opartymi na Tomcat i IIS
• Zarządzanie projektami integracyjnymi (od fazy koncepcji do wdrożenia)
• Zbieranie i definiowanie wymagań integracyjnych
• Udział w definiowaniu architektury integracyjnej w projektach
• Zapewnienie jakości i niezawodności dostarczanych rozwiązań integracyjnych
• Przeprowadzanie analizy w obszarze integracji
• Zarządzanie usługami w środowisku Windows
• Rozwiązywanie problemów z sieciami
• Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Wykształcenie wyższe w informatyczne lub inne techniczne
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość integracji systemów w zakresie: metodologii, metod projektowych, standardów i dobrych praktyk
• Znajomość języków skryptowych Shell, Pearl, ANT
• Znajomość narzędzi i metod testowania rozwiązań integracyjnych
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Profil osobowy:

• Dobra organizacja pracy oraz skrupulatność
• Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
• Odpowiedzialność, sumienność i dyspozycyjność

Firma oferuje:

• Duże możliwości rozwoju
• Atrakcyjny pakiet socjalny
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-11
Wyświetlona: 5415 razy