Konsultant ds. produktu

praca it: etat dla Transition Technologies / Łódź

Tagi: konsulting sprzedaż IT

Obowiązki:

•Budowanie bazy potencjalnych klientów
•Telefoniczny oraz osobisty kontakt z klientami
•Kompleksowe przygotowywanie: ofert, dokumentacji i prezentacji handlowych
•Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
•Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w branży IT
•Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
•Niepowtarzalną atmosferę pracy w najnowocześniej urządzonym biurze IT w Łodzi
•Bogaty pakiet socjalny

Wymagania:
•minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
•znajomość rynku IT i oprogramowania
•znajomość pakiet MS Office w stopniu bardzo dobrym
•znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie- warunek konieczny
•wykształcenie wyższe- min. licencjat lub inżynier (mile widziane kierunki techniczne)
•komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
•samodzielność i skrupulatność
•chęć rozwoju w branży nowoczesnych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-06
Wyświetlona: 5277 razy