Praktykant / Praktykantka w Zespole Backend

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: c c++ programista

Program Praktyk Letnich 2012 (lipiec – wrzesień)

Oferta praktyk płatnych

Zadania osoby przyjętej na praktyki:

Uczestniczenie w spotkaniach projektowych Programowanie Testowanie Korzystanie z systemu kontroli wersji Konsultacje i przekazywanie wiedzy innym zespołom Stałe rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności

Oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie wyższe bądź student / studentka ostatnich lat (preferowane kierunki: informatyka, ewentualnie matematyka, fizyka, elektronika, albo automatyka) Podstawowa wiedza z zakresu algorytmów, struktur danych i złożoności obliczeniowej Podstawowa umiejętność programowania w C/C++ Podstawowa znajomość biblioteki STL i struktur danych, mile widziana znajomość bibliotek Boost Podstawowa umiejętność programowania w jednym z języków skryptowych (bash, python, php) Podstawowa znajomość języka SQL i bazy MySQL (operacje select, update) Podstawowa, użytkowa znajomość systemu Linux Podstawowa umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (svn, git) Umiejętność analitycznego i abstrakcyjnego myślenia Samodzielność i inicjatywa Dokładność i sumienność Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

Oferujemy

płatne praktyki, możliwość dostosowania godzin odbywania praktyk do indywidualnych potrzeb, możliwość zdobycia niezastąpionego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, współpracę z oddziałami zagranicznymi (około 15 oddziałów w Europie), ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-05
Wyświetlona: 5027 razy