Praktykant / Praktykantka w Zespole Frontend AdOcean

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: programista java javascript js

Program Praktyk Letnich 2012 (lipiec – wrzesień)

Oferta praktyk płatnych

Osoba przyjęta na praktyki dołączy do Zespołu Frontend, zajmującego się zaawansowaną technologicznie platformą emisji reklam w Internecie – AdOcean

Zadania praktykanta / praktykantki

Tworzenie nowoczesnego, dynamicznego interfejsu użytkownika przy użyciu języka Javascript oraz bibliotek programistycznych, m.in: Backbone.JS, jQuery, Underscore, Jasmine. Udział w pracach projektowych nad nowymi funkcjonalnościami Praca nad zapewnieniem wysokiego poziomu użyteczności Tworzenie testów automatycznych Stałe rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności

Oczekiwania wobec kandydatów

Student / studentka Informatyki lub kierunków pokrewnych Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych Doświadczenie w pisaniu w języku Javascript oraz w używaniu biblioteki jQuery Znajomość HTML i CSS Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy Komunikatywność Dokładność

Oferujemy

Płatne praktyki Możliwość dostosowania godzin odbywania praktyk do indywidualnych potrzeb Możliwość zdobycia niezastąpionego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie Współpracę z oddziałami zagranicznymi (około 15 oddziałów w Europie) Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-05
Wyświetlona: 4939 razy