Praktykant / Praktykantka w Zespole gDE Frontend

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: frontend js java script

Program Praktyk Letnich 2012 ( lipiec – wrzesień )

Oferta praktyk płatnych

Osoba przyjęta na praktyki dołączy do Zespołu Frontend, zajmującego się badaniem gemiusDirectEffect, które dostarcza najbardziej kompleksowych danych o skuteczności prowadzonej w Internecie kampanii reklamowej.

Zadania praktykanta / praktykantki

uczestniczenie w spotkaniach projektowych i bieżących zespołu implementacja funkcji systemu w językach JavaScript i PHP poprawianie zgłaszanych błędów tworzenie scenariuszy testowych testowanie systemu pomoc przy wdrażaniu systemu tworzenie dokumentacji systemu i jego modułów stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie wykorzystywanych i potencjalnych technologii udział w szkoleniach, prezentacjach, warsztatach i kursach organizowanych przez firmę

Oczekiwania wobec kandydatów:

Student / studentka bądź absolwent / absolwentka informatyki znajomość Javascript, HTML, CSS podstawowa znajomość Obiektowe i strukturalne PHP 5 , MVC , XML,JSON,SOAP podstawowa znajomość UX, usability podstawowa znajomość systemu kontroli wersji (svn, git) podstawowa znajomość programów graficznych (Fotoshop, GIMP) znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji użytkowa znajomość systemów Linux i Windows Umiejętność analitycznego i abstrakcyjnego myślenia Samodzielność i komunikatywność Sumienność i dokładność

Oferujemy

płatne praktyki możliwość dostosowania godzin odbywania praktyk do indywidualnych potrzeb możliwość zdobycia niezastąpionego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie współpracę z oddziałami zagranicznymi (około 15 oddziałów w Europie) ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-05
Wyświetlona: 4917 razy