Motion Designer - prezentacje (Nr Ref. MDP-s/04/12)

praca it: etat dla Hypermedia Isobar / Warszawa

Tagi: Motion Designer

Agencja komunikacji i marketingu interaktywnego Hypermedia Isobar świadcząca usługi komunikacji zintegrowanej – od kreacji i multimediów poprzez strategię, architekturę informacji, performance marketing oraz planowanie i zakup mediów wraz z ekspansją rynkową aktualnie poszukuje osoby na następujące stanowisko:

Motion Designer – prezentacje
Nr Ref. MDP-s/04/12

Główne obowiązki:
Poszukujemy osoby która będzie odpowiedzialna za przygotowywanie kreatywnych prezentacji na potrzeby działu Client Service oraz na potrzeby własne agencji.
Przygotowanie prezentacji rozumiane jako stworzenie projektu graficznego całości, zawartości, formatowanie tekstu, projekt i wykonanie animacji, złożenie i przygotowanie gotowego produktu do publikacji.
Dodatkowo osoba ta będzie wsparciem studia graficznego w zakresie design/motion.

Nasze oczekiwania:
• doskonała znajomość programów: After effects, Adobe Photoshop, Illustrator CS3/CS4, Power point ,
• doświadczenie w pracy agencyjnej,
• kreatywność,
• komunikatywność i precyzja w wymianie informacji,
• terminowość i odpowiedzialności za projekt,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziana znajomość zagadnień:
• znajomość programów Prezi, SlideRocket, Apple Motion, Adobe Flash
oraz znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:
• udział w realizacji ciekawych projektach dla dużych międzynarodowych klientów,
• bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• realną wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata,
• samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności,
• przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole,
• możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
• pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• pakiet prywatnej opieki medycznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-03
Wyświetlona: 6392 razy