Interactive Senior Graphic Designer / Art Director (Nr Ref. ISGD-s/04/12)

praca it: etat dla Hypermedia Isobar / Warszawa

Tagi: flash designer graphic

Agencja komunikacji i marketingu interaktywnego Hypermedia Isobar świadcząca usługi komunikacji zintegrowanej – od kreacji i multimediów poprzez strategię, architekturę informacji, performance marketing oraz planowanie i zakup mediów wraz z ekspansją rynkową aktualnie poszukuje osoby na następujące stanowisko: Interactive Senior Graphic Designer / Art Director
Nr. Ref. ISGD-s/04/12

Główne obowiązki:
• projektowanie grafiki: serwisów www, kampanii on-line, aplikacji internetowych, mailingów, dla kluczowych klientów agencji
• praca koncepcyjna przy serwisach WWW i kampaniach on-line,
• tworzenie logotypów i elementów CI dla obecnych i nowych Klientów agencji,
• współpraca z działami Kreacja, Client Service, AI, Media.

Nasze oczekiwania:
• doskonała znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Illustrator CS3/CS4,
• świadomość pracy w środowisku Adobe Flash,
• orientacja we współczesnych trendach projektowych,
• min. 2 lata doświadczenia w pracy agencyjnej,
• kreatywność podczas pracy przy kampaniach on line
• terminowość i odpowiedzialności za projekt,
• komunikatywność i precyzja w wymianie informacji,
• umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:
• wiedza nt. projektowania pod druk,
• znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych międzynarodowych Klientów,
• bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności,
• przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole,
• możliwość rozwoju i szkoleń w ramach struktury firmy
• pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• pakiet prywatnej opieki medycznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-03
Wyświetlona: 5906 razy