[Warszawa] poszukiwany programista PHP

praca it: etat dla Ecreation / Warszawa

Tagi: Programista PHP

Opis stanowiska:

Programiści w Ecreation:

-Uczestniczą w dużych, międzynarodowych projektach
-Rozwijają istniejące projekty, oparte na najnowszych technologiach
-Mają możliwość tworzenia funkcjonalności do chatbotów oraz aplikacji na Facebooka
-Dbają o niezawodne działanie aplikacji
-Poszukują najlepszych technologii do realizacji nowych funkcjonalności

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
-Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w programowaniu PHP
-Bardzo dobra znajomość PHP5
-Znajomość bazy MySQL (w tym optymalizacja wolnych zapytań)
-Dobra znajomość projektowania obiektowego oraz wzorca MVC
-Umiejętność tworzenia stron pod różne przeglądarki
-Znajomość jednego z frameworków: Symfony, Zend
-Umiejętność modyfikowania szablonów (html i css)

Oferujemy:

-Dobrą pensję, pracę od 9-17
-Odpowiedzialne stanowisko pracy oraz duży zakres samodzielności
-Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży dla znanych marek
-Wygodne i nowoczesne biuro w centum warszawy
-Możliwość podszlifowania angielskiego, zwłaszcza w mowie
Fajną atmosferę pracy, dobrą kawę, profesjonalny stół do piłkarzyków
Wyjazdy integracyjne do holenderskiego oddziału firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-26
Wyświetlona: 4846 razy