WEBMASTER - Trójmiasto

praca it: etat dla CYCLAD / Gdynia

Tagi: webmaster

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.
Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla jednego znaszych Klientów poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Webmastera w Trójmieście.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu zajmującego się tworzeniem nowych stron oraz aktualizacją aplikacji, modyfikacją i optymalizacją kodu istniejących serwisów oraz pracami projektowymi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Bardzo dobra znajomość HTML (w tym HTML5), CSS (również CSS3) oraz JavaScript (jQuery)
• Bardzo dobra znajomość standardów W3C, zasad usability, accessibility i SEO
• Znajomość Adobe Photoshop pozwalającą na samodzielne edytowanie i przygotowywanie prostych projektów graficznych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne zapoznanie się z dokumentacją

Mile widziane:

• Doświadczenie w montażu i edycji plików video
• Znajomość Systemu WordPress
• Znajomość XSLT
• Znajomość SVN
• Znajomość PHP lub Ruby

Firma oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Realizację ciekawych projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-16
Wyświetlona: 9778 razy