Database Developer/ Nr ref: 146357/ Gdynia

praca it: etat dla Experis IT / Gdynia

Tagi: MS SQL Oracle UML Agile

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.
Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięku czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Database Developer
Nr ref: 146357
Miejsce pracy: Gdynia

Szukamy osób, które pragną zostać członkami zespołu profesjonalistów, dbających o wysoką jakość pracy.

Oczekiwania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Doskonała znajomość procesu dostarczania oprogramowania;
• Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle);
• Bardzo dobra znajomość SQL oraz języków skryptowych;
• Praktyczna wiedza nt. UML;
• Praktyczna znajomość Agile;
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Komunikatywność;
• Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, analityczne oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów.
Zakres obowiązków:
• Utrzymanie i rozwój systemów bazodanowych;
• Administracja bazami danych (zagadnienia związane z wydajnością, strojenie);
• Automatyzacja procesów;
• Projektowanie rozwiązań na potrzeby organizacji;
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy (1 i 2 linia wsparcia, dział jakości, R&D),

Oferujemy:

• Możliwość wykorzystania w praktyce najnowszych rozwiązań informatycznych;
• Pracę przy ciekawych, długoterminowych projektach;
• Pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie;
• Możliwość rozwoju i ciągłego poszerzania swojej wiedzy;
• Stabilne zatrudnienie;
• Bogaty pakiet socjalny;
• Udział w specjalistycznych szkoleniach.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-14
Wyświetlona: 8645 razy