Game Developer

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o. o. / Gdańsk

Tagi: c++ OpenGL DirectX

Chciałbyś pracować w branży, która rozwija się najszybciej na świecie? Ułatwiać życie tysiącom ludzi poprzez tworzenie mobilnych i społecznościowych aplikacji? A może wolisz sprawić, że będą się świetnie bawić grając na smartfonach w Pro Evolution Soccer, Mortal Kombat lub inne popularne gry? Jeśli odpowiedź na choćby jedno z tych pytań brzmi TAK, dołącz do naszego Zespołu i bądź częścią niesamowitej Playsoftowej przygody!

wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w C++,
  • półroczne doświadczenie z OpenGL,
  • wykształcenie wyższe/wyższe niepełne/ostatni rok studiów,
  • doświadczenie w tworzeniu gier multiplayerowych, znajomość DirectX oraz zainteresowanie platformami mobilnymi będą dodatkowymi atutami.

obowiązki:

  • tworzenie gier na platformy mobilne.

oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole,
  • motywacyjny system bonusów,
  • lekce języków obcych,
  • możliwość wyjazdu na szkolenia do oddziałów naszej firmy oraz siedzib naszych partnerów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • po okresie próbnym (3 miesiące) – Umowę o Pracę na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-13
Wyświetlona: 10223 razy