Flash Developer

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o. o. / Gdańsk

Tagi: Flash ActionScript OOP

Chciałbyś pracować w branży, która rozwija się najszybciej na świecie? Ułatwiać życie tysiącom ludzi poprzez tworzenie mobilnych i społecznościowych aplikacji? A może wolisz sprawić, że będą się świetnie bawić grając na smartfonach w Pro Evolution Soccer, Mortal Kombat lub inne popularne gry? Jeśli odpowiedź na choćby jedno z tych pytań brzmi TAK, dołącz do naszego Zespołu i bądź częścią niesamowitej Playsoftowej przygody!

Obowiązki:

  • programowanie aplikacji oraz framework’ów bazujących na technologii Flash, w tym gier MMO bazujących na architekturze klient-serwer oraz opracowywanie specyfikacji technicznej do tworzonych aplikacji.

Wymagania:

  • przynajmniej 1,5 roczne doświadczenie w pracy z ActionScript 3.0 poparte przynajmniej 3 projektami,
  • znajomość wzorców projektowych i OOP,
  • doświadczenie w tworzeniu gier,
  • doświadczenie w tworzeniu sieciowych / rozproszonych aplikacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole,
  • motywacyjny system bonusów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • naukę języków obcych,
  • możliwość wyjazdu na szkolenia do oddziałów naszej firmy oraz siedzib naszych partnerów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-13
Wyświetlona: 10475 razy