Programista C#/.Net

praca it: etat dla FastSelect / Wrocław

Tagi: c# net wrocław ms sql

Dla naszego Klienta, firmy z polskim kapitałem oferującej usługi programistyczne i outsourcingowe o zasięgu globalnym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wrocław

Główne obowiązki:
Udział w projektach dla klientów z całego świata.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku ASP.NET/ C#
Znajomość MS SQL Server 2005/2008
Znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie – kontakt z klientem zagranicznym
Umiejętność pracy z klientem
Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie z HTML/CSS/ Javascript

Klient ze swojej strony oferuje:
Umowę o pracę (lub inne)
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności kandydata
Pakiet socjalny, opiekę medyczną
Realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń w pracy z klientem zagranicznym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
it-wroclaw@fast-select.pl.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Programista C#/.Net

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Sztuki 24 lok. 03 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-13
Wyświetlona: 4740 razy