Java Software Engineer

praca it: etat dla hrm@cyclad.pl / Niemcy

Tagi: Java PHP

Miejsce pracy: Kolonia/Bonn w Niemczech

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy Java Software Engineer’ów do pracy w Niemczech dla naszego Klienta, jednej z firm świadczących usługi IT.

Opis stanowiska:

• Rozwijanie i utrzymywanie istniejących aplikacji programowanych w językach Java, PHP , przy użyciu baz danych MySQL oraz Oracle
• Implementacja zmian w projekcie oraz modułów dla portalu internetowego
• Wsparcie techniczne w zarządzaniu produktami a także implementacja zleceń ze strony klienta

Wymagania

• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji webowych przy użyciu odpowiednich baz danych
• Doświadczenie w zarządzaniu frameworkami (Spring, Hibernate lub RichFaces-JSF)
• Wiedza techniczna w zakresie programowania w języku PHP i JavaScript jak i również w zakresie Build Management / SCM (CruiseControl, Maven)
• Bardzo dobra znajomość baz danych (Oracle, MySQL)
• Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji Web 2.0 będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomość języka niemieckiego będzie atutem

Profil osobowy:

• Samodzielność, dokładność i systematyczność
• Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej, elastyczność

Firma oferuje:

• Możliwość profesjonalnego rozwoju oraz wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce
• Stanowisko w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju umiejętności językowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-29
Wyświetlona: 5461 razy