Programista Web

praca it: etat dla 3e internet software house / Łódź

Tagi: Programista Web

3e internet software house poszukuje obecnie osoby na stanowisko
Programista Web.

Wymagania:

– bardzo dobrej znajomości PHP (5.x, PEAR), – znajomości MySQL, PostreSQL – bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery), – umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności – doświadczenia w projektowaniu serwisów lub aplikacji internetowych

Mile widziane:

– znajomość frameworka Yii – znajomość repozytoriów kodu SVN, CVS, GIT

Zakres obowiązków:

– tworzenie aplikacji webowych – tworzenie serwisów internetowych – tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznych

Oferujemy:

– pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Łodzi – udział w ciekawych projektach – bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach – przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole – szkolenia wewnętrzene i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje – premie pieniężne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-28
Wyświetlona: 5131 razy