Software Build Engineer

praca it: etat dla Transition Technologies / Warszawa

Tagi: programowanie administracja informatyka

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesami budowy oprogramowania oraz systemami Continuous Integration (CI)

Zakres obowiązków:

  • nadzór i ciągłe usprawnianie środowisk CI
  • wdrażanie i automatyzacja nowych procesów CI
  • rozwiązywanie problemów użytkowników systemów w środowisku heterogenicznym
  • budowa oprogramowania na platformy stacjonarne oraz mobilne
  • administracja systemami z rodziny Windows, Linux i MacOS
  • tworzenie pakietów instalacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie konfiguracji oraz zarządzania systemami CI (Hudson, TeamCity)
  • doświadczenie w zakresie konfiguracji systemów kontroli wersji (SVN, CVS, Git)
  • doświadczenie w zakresie tworzenia sktyptów budujących oprogramowanie (msbuild, ant, maven, bash)
  • doświadczenie w zakresie tworzeniu pakietów instalacyjnych (InstallShield, WiX)
  • znajomość zagadnień cyklu życia oprogramowania
  • skrupulatność oraz samodzielność w działaniu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • udział w projektach informatycznych dla dużych klientów z rynku energii i gazu
  • stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karty Benefit Multisport, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, kursy językowe)
  • przyjazną atmosferę pracy z ludźmi z poczuciem humoru
  • możliwość korzystania z elastycznych form i czasu pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-23
Wyświetlona: 5027 razy