Programista Android

praca it: etat dla Transition Technologies / Białystok

Tagi: programista programowanie Android

Obowiązki:

•Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację analityczną
•Dokumentowanie własnego kodu
•Wykonywanie “code review” we współpracy z innymi członkami zespołu
•Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
•Aktywny udział w jednej/wielu z technologicznych grup community działających w firmie w celu propagacji wiedzy

Wymagania:

•Dobra znajomość języka Java oraz zagadnień programowania obiektowego
•Znajomość platformy Android będzie dużym atutem
•Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
•Znajomość UML i wzorców projektowych
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
•Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

•Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
•Możliwość pracy przy projektach dla największych potentatów rynku energii
•Pracę w zepole ludzi z poczuciem humoru
•Brak dress code’u (możliwość ubrania się do pracy tak, jak lubisz)
•Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. karty Benefit Multisport (nielimitowany dostęp do ponad 700 obiektów sportowych), wczasy pod gruszą, paczki świąteczne
•Elastyczne warunki pracy i zatrudnienia
•Kursy językowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-22
Wyświetlona: 10787 razy