Programista C#/WP7

praca it: etat dla Transition Technologies / Białystok

Tagi: programowanie programista C# WP7 wp7

Obowiązki:

•Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację analityczną na platformę mobilną WP7
•Dokumentowanie własnego kodu
•Wykonywanie “code review” we współpracy z innymi członkami zespołu
•Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
•Aktywny udział w jednej/wielu z technologicznych grup community działających w firmie w celu propagacji wiedzy

Wymagania:

•Bardzo dobra znajomość C# i platformy .Net (3.5, 4.0)
•Bardzo dobra znajomość WPF i/lub Silverlight
•Znajomość relacyjnych baz danych oraz doświadczenie w pracy z systemami ORM
•Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie atutem
•Komunikatywność, poczucie humoru i umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

•Udział w projektach informatycznych dla dużych klientów z rynku energii i gazu
•Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy
•Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karty Benefit Multisport, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, kursy językowe)
•Przyjazną atmosferę pracy z ludźmi z poczuciem humoru
•Możliwość korzystania z elastycznych form i czasu pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-22
Wyświetlona: 10726 razy