Social Media Account Manager

praca it: etat dla Agencja Social Media Poprostu.net / Gliwice

Tagi: social media facebook twitter media spolecznosciowe agencja

Agencja Social Media www.poprostu.net poszukuje kandydatów na stanowisko: Social Media Account Manager

Wymagania:
- kreatywność w działaniu
- podstawowa wiedza na temat działania social media
- poczucie humoru i lekkie pióro
- mile widziane doświadczenie w działaniach social media
dobra znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska:
- współpraca przy tworzeniu strategii działań w zakresie social media,
- pisanie postów i moderowanie profili i kont m.in. na Facebooku, Twitterze itp.
- planowanie budżetów i współpraca z podwykonawcami
- bieżące monitorowanie działań i nowych rozwiązań w social media

Oferujemy:
fajną atmosferę w pracy
umowę o pracę
- możliwość rozwoju w branży interaktywnej

Liczba wakatów: 2
Miejsce pracy: Gliwice

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-21
Wyświetlona: 9656 razy