Webmaster

praca it: etat dla E-GRAPHICS / Warszawa

Tagi: Webmaster

E-GRAPHICS to międzynarodowa agencja reklamowa należąca do TBWAGROUP POLAND. Specjalizujemy się w usługach interaktywnych, poligraficznych i wydawniczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Webmaster

Dołącz do zespołu, który doceni Twoje:

• Udokumentowane doświadczenie,
• Odpowiedzialność i terminowość,
• Komunikatywność,
• Znajomość HTML,
• Znajomość CSS,
• Znajomość Adobe Photoshop – w szczególności przygotowanie i optymalizacja elementów graficznych na potrzeby stron internetowych,
• Znajomość ogólnej zasady działania aplikacji typu CMS,
• Podstawowa znajomość PHP oraz JavaScriptu mile widziane.

Obowiązki:

• Aktualizacja stron internetowych,
• Modyfikacja szablonów stron internetowych w np. Smarty

Oferujemy:

• Pracę w miłej atmosferze,
• Adekwatne do umiejętności i zaangażowania wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-20
Wyświetlona: 5425 razy