Junior Graphic Designer

praca it: etat dla Asesoria / Gdynia

Tagi: Junior Graghic Designer

Opis stanowiska:

Szukamy kreatywnej osoby z oryginalnymi pomysłami, która będzie odpowiedzialna za tworzenie grafiki do projektów internetowych oraz materiałów drukowanych. Współpracując z doświadczonym zespołem będzie uczestniczyć w całym procesie tworzenia kreacji: od pomysłu, aż po końcowy efekt wizualny, weryfikując jakość wdrażanych projektów. Oferujemy udział w wielu ciekawych projektach i sprawdzenie swoich koncepcji zarówno w typografii, wzornictwie, usability, jak i w projektach typu: katalogi, foldery, ulotki. Praca dotyczy stanowiska w pełnym wymiarze godzin i w siedzibie firmy.

Wymagania:

  • wiedza i doświadczenie w projektowaniu grafiki na potrzeby Internetu oraz w przygotowywaniu materiałów reklamowych do druku – poparte ciekawym portfolio;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign);
  • znajomość aktualnych trendów w designie i reklamie;
  • zmysł artystyczny;
  • otwartość na nowe koncepcje;
  • samodzielność, terminowość i dbałość o szczegóły;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, efektywna komunikacja z pozostałymi działami w firmie ;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • podstawowa znajomość angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania do tworzenia grafiki 3D;
  • umiejętność projektowania serwisów WWW i aplikacji mobilnych atrakcyjnych graficznie, z uwzględnieniem aspektów usability.

Oferujemy:

  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na ;
  • udział w ciekawych projektach;
  • możliwość rozwoju kompetencji (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-17
Wyświetlona: 10537 razy