Specjalista ds. testów niefunkcjonalnych - Team Leader

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: (JMeter LoadUI The Grinder SoapUI Selenium narzędzia continuous integration)

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizująca nowatorski projekt informatyczny dedykowany do ponad 60 tys. odbiorców. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. testów niefunkcjonalnych – Team Leader
Nr Ref: WMM12TEME
Warszawa
Obowiązki:

Stworzenie zespołu specjalizującego się w testach oprogramowania oraz kierowaniem zespołem Tworzenie, wykonywanie, planowanie oraz dokumentowanie testów niefunkcjonalnych ze szczególnym uwzględnieniem testów wydajnościowych oraz bezpieczeństwa, Przygotowywanie scenariuszy testowych i danych testowych, Automatyzacja testów, Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie niezbędnym dla testowania nowotworzonego oprogramowania Konfiguracja środowiska w zakresie realizowanych testów niefunkcjonalnych Dokumentowanie wykonanej pracy

Wymagania:

Znajomość zagadnień związanych z profesjonalnym testowaniem oprogramowania. Znajomość technologii ze szczególnym uwzględnieniem Web Services (JEE, CXF), JMS (HornetQ, AcitveMQ), MySQL, Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testów, Znajomość metodologii wytwarzania. testowania oprogramowania oraz narzędzi (JMeter, LoadUI, The Grinder. SoapUI, Selenium, narzędzia continuous integration), Znajomość zagadnień związanych z Infrastrukturą (sieci, podsieci, porty, firewall, router itp.) Doświadczenie w automatyzacji procesów testowania oprogramowania. Umiejętność planowania, tworzenia, wykonywania oraz dokumentowania testów niefunkcjonalnych, Umiejętność kierowania zespołem, komunikatywność Umiejętność analitycznego myślenia; tworzenia i wykorzystywania danych testowych Chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,

Dodatkowymi atutami będą:

Certyfikat ISEB/ ISTQB

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia Pracę z nowymi technologiami Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym Pracę w młodym zespole Stałe godziny pracy od pon. do pt 8.00-16.00 Umowę o współpracę na zasadzie firma-firma Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-17
Wyświetlona: 5134 razy