HR Researcher (język niemiecki)

praca it: etat dla Cyclad Polska sp. z o.o. / Katowice

Tagi: HR Researcher niemiecki

Cyclad jest prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO)

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszego oddziału w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko HR Researcher.

Opis stanowiska:

-Wyszukiwanie Kandydatów w bazie danych i innych dostępnych źródłach
-Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
-Selekcja nadchodzących aplikacji
-Preselekcja Kandydatów w rozmowie telefonicznej
-Udział w tworzeniu materiałów i narzędzi rekrutacyjnych
-Pomoc w zakresie bieżących spraw administracyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

-Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Doświadczenie w branży HR będzie atutem

Profil osobowy:

-Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych na pracę w zespole, dobrze zorganizowanych. HR Researcher powinien być osobą kreatywną, która wykazuje inicjatywę w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań.

Firma oferuje:

-Pracę w młodym, dynamicznym zespole
-Duże możliwości rozwojowe
-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w zakresie HR

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-14
Wyświetlona: 7339 razy