Specjalista SCM/ALM

praca it: etat dla Cyclad Polska sp. z o.o. / Berlin, Niemcy

Tagi: SCM ALM Apache English German

CYCLAD jest prężenie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowym obszarem działania firmy są wysoce wyspecjalizowane usługi konsultingowe w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, systemów ERP oraz tworzenia oprogramowania.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty SCM / ALM do pracy w Berlinie.

Opis stanowiska:

•Praca z oprogramowaniem – opracowanie, wdrażanie oraz kontrola jakości oprogramowania
•Przygotowanie oraz zarządzanie środowiskiem programistycznym
•Kontrolowanie wersji oprogramowania, regulowanie zmian, automatyzacja testów oraz ich integrowanie

Wymagania stawiane pracownikowi:

•Co najmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
•Doświadczenie w zakresie Zarządzania Konfiguracją Oprogramowania (SCM) jak i Zarządzania Cyklem Życia Aplikacji (ALM)
•Znajomość technologii: Apache, Subversion, Git, Mercurial, CVS, Hudson/Jenkins, Ant, Maven, Gradle, Make, Trac, Bugzilla, Mantis
•Znajomość języków skryptowych (np. Python, Perl, Groovy, Bourne Shell)
•Doświadczenie w zarządzaniu projektami
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym

Profil osobowy:

•Systematyczność i dokładność
•Komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

•Możliwości rozwoju zawodowego
•Pracę w międzynarodowym środowisku
•Atrakcyje wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-08
Wyświetlona: 11958 razy