Art Director

praca it: etat dla Adv.pl / Wrocław

Tagi: art director grafika kreacja internet design

Szukamy Art Directora lub Senior Designera gotowego na kolejny krok. Jeśli zobaczysz siebie w poniższym opisie, wiedz, że czekamy na Ciebie!

Jesteś urodzonym designerem i posiadasz solidną wiedzę z zakresu typografi, koloru, kompozycji. To podstawy. Uwielbiasz i znasz nowe technologie oraz trendy digital – chłoniesz je jak rolnik dopłaty unijne.
Jesteś chodzącą encyklopedią projektowania w mediach cyfrowych. Jako nadworny hipster tworzysz koncepcje wizualne które dostarczają niepowtarzalne i atrakcyjne odpowiedzi na briefy kreatywne. Nie ma lypy!

Szef studia graficznego jest Twoim szefem. Ty jesteś szefem Twojej drużyny. Kapitanem i mentorem. Pielęgnujesz jakość produkcji, dbasz o ich rozwój. Równocześnie to Ty jesteś zwiadowcą i wraz z tekstopisarzem – tworzysz
przełomowe koncepcje kreatywne rzucane na pożarcie klientom.

Gdy Twój pomysł będzie zagrożony – będziesz waleczny jak Chuck Norris: gdzie klient mówi dobranoc, tam Chuck Norris mówi dzień dobry!

Damy Ci wiele możliwości realizacji własnych wizji, ale kluczowa jest dla będzie Twoja wewnętrzna motywacja i pozytywne nastawienie. Sprawna i satysfakcjonująca komunikacja jest podstawą naszej codziennej pracy i już na
starcie daje Ci +5 do mocy.

Twoim celem będzie osiągnięcie w projektach najwyższej możliwej jakości z użyciem maili, telefonów, szantażu i broni masowego rażenia.

Wymagamy:
- 5 lat doświadczenia w projektowaniu na potrzeby internetu
- Wiedzy z zakresu możliwości HTML, przeglądarek, platform które wykorzystują cyfrowe kreacje
- Obowiązkowej bardzo dobrej praktycznej znajomości softu Photoshop, Illustrator i Flash (animacja i optymalizacja)
- Znajomość zagadnień 3D i animacji video (After Effects) będzie dodatkowym atutem
- Praktyczna znajomość projektowania do druku to także dodatkowy atut
- Bardzo dobre umiejętności komunikacji werbalnej, pisemnej i prezentacji

Obowiązki:
- Tworzenie silnych i atrakcyjnych koncepcji kreatywnych i wizualnych na wstępnym etapie prac.
- Nadzór nad wykonaniem konceptu na etapie realizacji projektu
- Odpowiedzialność za rozwój swojego zespołu oraz nadzór nad realizowanymi przez niego projektami
- Współpraca z szefem działu
- Inspirowanie klientów i współpracowników nowatorskim designem i trendami w branży

Oferujemy:
- pracę w czołowej polskiej agencji digital
- dostęp do innowacyjnych technologii
- wyjątkowe, rozwojowe i kreatywne projekty z wielu dziedzin
- pracę z czołowymi polskimi i zagranicznymi firmami i markami
- niezapomniane wyjazdy integracyjne i twórczą atmosferę
- elastyczne podejście do czasu pracy
- dołączenie do profesjonalnego i bardzo przyjaznego zespołu pasjonatów
- wszelkie narzędzia służące Twojemu rozwojowi w zakresie kompetencji kreatywnych i kierowniczych: zagraniczna prasa, książki, warsztaty, szkolenia, wyjazdy na konferencje

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-07
Wyświetlona: 6077 razy