New Business & PR Manager

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Kraków

Tagi: business pr marketing

Wszędzie Cię pełno?
Lubisz kontakt z klientem, a media to Twój żywioł?
Aplikuj na stanowisko New Business & PR Manager!

Opis stanowiska pracy
- pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych
- dbanie o wizerunek firmy
- redagowanie informacji prasowych i kontakt z mediami
- przygotowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych
- organizowanie projektów mających na celu pozyskiwanie klientów
- przygotowywanie ofert i prezentacji
- prowadzenie bazy danych klientów
- utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy

Wymagania
- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- zdolności negocjacyjne
- duże zdolności komunikacyjne
- umiejętność prowadzenia prezentacji dla klienta
- znajomość rynku interaktywnego, zagadnień z zakresu internetu i reklamy
- znajomość języka angielskiego
- nastawienie na wyniki, wysoka motywacja
- “lekkie pióro”

Mile widziane:
- znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w branży interaktywnej
- kreatywność

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
- bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Krakowie
- stabilne warunki zatrudnienia
- dawka świeżych owoców w każdy piątek 

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-03
Wyświetlona: 6137 razy