HR Researcher (język niemiecki)

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: HR Researcher (język niemiecki)

Cyclad jest prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO)

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów
W związku z rozwojem naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko HR Researcher

Opis stanowiska:
- Wyszukiwanie Kandydatów w bazie danych i innych dostępnych źródłach
- Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
- Selekcję nadchodzących aplikacji
- Preselekcję Kandydatów w rozmowie telefonicznej
- Udział w tworzeniu materiałów i narzędzi rekrutacyjnych
- Pomoc w zakresie bieżących spraw administracyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w branży HR będzie atutem

Profil osobowy:
Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych pracę w zespole, dobrze zorganizowanych. HR Researcher powinien być osobą kreatywną, która wykazuje inicjatywę w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań.

Firma oferuje:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole Duże możliwości rozwojowe
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w zakresie HR

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-02
Wyświetlona: 5768 razy