Administrator Baz Danych Oracle

praca it: etat dla FastSelect / Warszawa

Tagi: Oracle

W imieniu Klienta, dużej, znanej firmy prowadzącej działalność w obszarze IT na skalę międzynarodową, poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa

Główne obowiązki:
Instalacja, konfiguracja i utrzymanie serwerów baz danych Oracle
Wsparcie techniczne systemów baz danych Oracle 10g/11g
Analiza, planowanie i implementacja zmian w systemach produkcyjnych

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku z systemami baz danych Oracle
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Klient ze swojej strony oferuje:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bogaty pakiet socjalny
Szkolenia i programy rozwojowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-27
Wyświetlona: 4876 razy