Technical Support Engineer - Kraków

praca it: etat dla Apriso Sp. z o. o. / Kraków

Tagi: Technical Support Engineer - Kraków

Apriso Poland jest europejskim centrum technicznym międzynarodowej korporacji Apriso z siedzibą w Long Beach, Kalifornia http://www.apriso.com.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technical Support Engineer
Miejsce pracy: KRAKÓW

Jeżeli chcesz dołączyć do dobrze zorganizowanego, międzynarodowego zespołu najwyższej klasy specjalistów, pracować przy użyciu najnowocześniejszej technologii, mieć realny wpływ na produkt będący liderem na rynku, dostarczać rozwiązania dla globalnych firm – ta oferta jest dla ciebie.

Obowiązki:
• Wsparcie klientów Apriso przez telefon bądź e-mail zgodnie z procedurami Wsparcia Technicznego Apriso
• Rozwiązywanie problemów i usterek, zgłoszonych przez klientów zgodnie z procedurami Wsparcia Techniczego Apriso
• Tworzenie poprawek lub drobnych ulepszeń do systemów i rozwiązań Apriso pod nadzorem Kierownictwa Technicznego Apriso
• Regularne raportowanie, identyfikacja i rozpoznanie zgłoszeń i potrzeb, eskalacja w razie potrzeby ich rozwiązania zarówno w organizacji klienta, jak i w Apriso

Wymagania:
• Minimum 1-3 lat doświadczenia pracy w przemyśle oprogramowania lub pokrewnym
• Znajomość C++ lub C# i MS Visual Studio
• Znajomość administracji serwerów baz danych (MS SQL lub Oracle)
• Znajomość programowania w środowisku MS Windows
• Umiejętność programowania w T-SQL lub PL/SQL
• Silna orientacja na klienta
• Umiejętności priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu,
• Samodzielność,
• Komunikatywność i odpowiedzialność,
• Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Chęć ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
• Szkolenia oraz duże możliwości rozwoju kariery zawodowej
• Praca w młodym i dynamicznym zespole
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-26
Wyświetlona: 5520 razy