Firewall Administrator

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: administrator firewall checkpoint

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
•Przeprowadzanie operacji związanych z bezpieczeństwem infrastruktury ze szczególnym uwzględnieniem Firewall Checkpoint
•Kontrolę bezpieczeństwa urządzeń, systemów operacyjnych i dysków twardych
•Kontrolę oraz konfigurację urządzeń monitorujących
•Utrzymanie bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej
•Zarządzanie użytkownikami
•Wdrażanie poprawek oraz aktualizacji

Wymagania stawiane Kandydatom:
•Znajomość środowiska Checkpoint Firewall (R70 – R75)oraz Checkpoint (Nokia) Ipso 6.2
•Znajomość bazy danych Oracle (Solaris)
•Znajomość zagadnień związanych z IP (switching i routing)
•Znajomość MS Office (Visio)
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
•Umiejętność pracy w zespole
•Komunikatywność
•Gotowość do pracy w systemie zmianowym

W zamian oferujemy:
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
•Pracę w międzynarodowym środowisku
•Bogaty pakiet relokacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-17
Wyświetlona: 7837 razy