Sales Manager / Specjalista ds. sprzedaży w branży IT

praca it: etat dla Ivision.pl / Kraków

Tagi: sales sprzedawca handlowiec account

Ivision.pl jest agencją świadczącą kompleksową obsługę firm w Mediach Interaktywnych. Główne obszary naszych działań to:
- wdrażanie zaawansowanych serwisów internetowych
- budowa aplikacji webowych (ERP, e-commerce)
- marketing internetowy
- multimedia, produkcja video

Poszukujemy kandydata na stanowisko Sales Manager / specjalista ds. sprzedaży produktów i usług IT.

Zakres obowiązków
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na produkty i usługi Agencji
- Przygotowywanie ofert, prowadzenie rozmów handlowych
- Utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi Klientami
- Wsparcie działań marketingowych Firmy
- Udział w kreowaniu kierunku rozwoju produktów firmowych

Wymagania
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej i negocjacji
- Znajomość zagadnień marketingu internetowego
- Znajomości podstaw technologii internetowych
- Min. rok doświadczenia w sprzedaży usług IT
- Kreatywność oraz samodzielność w działaniu,
- Umiejętność realizacji celów sprzedażowych
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy
- Pracę w teamie stawiającym na jakość,
- Świetną atmosferę pracy,
- Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,
- Atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawa + prowizje

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-16
Wyświetlona: 6731 razy