Asystent/-ka Księgowej @180heartbeats - staż

zlecenia it dla 180heartbeats / Warszawa

Tagi: staż księgowość

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc przy prowadzeniu księgowości 180heartbeats.

Obowiązki:
- Prowadzenie kasy.
- Wystawianie faktur sprzedaży, umów o dzieło
- Księgowaniu dokumentów (kasowe i sprzedażowe, z czasem kosztowe)
- Pomoc w innych kwestiach księgowych wg. pojawiających się potrzeb.

Oczekujemy:
- Świetnej umiejętności pracy w zespole i organizacji pracy własnej
- Zaangażowania i łatwości przyswajania wiedzy
- Skrupulatności
- Samodzielności
- Otwartej głowy

Mile widziane:
- Znajomość podstaw księgowości
- Poczucie humoru
- Kapcie na zmianę

Oferujemy:
- Kreatywną i rodzinną atmosferę pracy
- Zespół najlepszych specjalistów, na których zawsze można polegać

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-13
Wyświetlona: 6834 razy