Projektant / Programista JAVA EE

praca it: etat dla ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o. / Sopot

Tagi: Programista Java SAP NetWeaver

Realizowane zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyła w pracach zespołu wytwarzającego aplikacje w technologii Java EE.

Nasze oczekiwania:

• doświadczenie w projektach Java EE,
• dobra znajomość Java EE (EJB, JPA, WS),
• praktyczna znajomość baz danych,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
• chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

Mile widziane:

• znajomość serwera aplikacji SAP NetWeaver,
• znajomość tematyki BPM
• znajomość tematyki związanej z prowadzeniem działalności ubezpieczeniowej.

Zapewniamy:

• pracę w dynamicznym zespole,
• dostęp do nowoczesnych technologii,
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
• dobrą atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-11
Wyświetlona: 5652 razy