Programista PL/SQL

praca it: etat dla ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o. / Sopot

Tagi: Programista Oracle PL SQL programowanie obiektowe

Realizowane zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w pracach zespołu wytwarzającego aplikacje wspierające realizację procesów biznesowych towarzystw ubezpieczeniowych.

Nasze oczekiwania:

• Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych,
• Znajomość platformy ORACLE,
• Znajomości PL SQL,
• Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows,
• Znajomość zasad programowania obiektowego,
• Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji),
• Samodzielność,
• Komunikatywność,
• Umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomość środowiska developerskiego MS.NET,
• Znajomość tematyki związanej z prowadzeniem działalności ubezpieczeniowej.

Zapewniamy:

• Pracę w dynamicznym zespole,
• Dostęp do nowoczesnych technologii,
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
• Dobrą atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-11
Wyświetlona: 5648 razy