.NET Developer

praca it: etat dla ITEKNA Polska / Kraków

Tagi: NET ASP NET C#

Itekna Polska zajmuje się doradztwem i inżynierią w zakresie nowoczesnych technologii. Wspieramy przedsiębiorstwa w rozwoju i optymalizacji systemów informacyjnych i procesów operacyjnych. Łącząc dynamizm i profesjonalizm, stale umacniamy swoją pozycję, zarówno na poziomie krajowym, jak i zagranicznym.
W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska (alternatywnie):

Osoba ze znajomością: extjs, javascript, html, css, ASP.NET MVC, NHibernate, SQL2008, Castle, IIS 7.0, WCF, NUnit, MoQ będzie odpowiedzialna głównie za realizację (projektowanie, implementację, testy dev oraz analize dla mniejszych tematów) zadań związanych interfejsem użytkownika aplikacji biznesowej (głównie extjs).

Osoba ze zanjomością: coolite, ASP.NET, TSQL, SQL2000/2008, IIS 6.0/7.0, Subsonic, WCF, NInject, NUnit, RhinoMocks będzie odpowiedzialna za realizację (projektowanie, implementację, testy dev oraz analize dla mniejszych tematów) zadań związanych logiką biznesową oraz interfejsem użytkownika oraz interfejsów do zewnętrznych systemów aplikacji biznesowej (głównie C#, TSQL).

Wymagania:
• 2 – letnie doświadczenie jako programista .NET (C# .NET 2.0 – 4.0)
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Znajomość: extjs, javascript, html, css, ASP.NET MVC, NHibernate, SQL2008, Castle, IIS 7.0, WCF, NUnit, MoQ
lub
• Znajomość: coolite, ASP.NET, TSQL, SQL2000/2008, IIS 6.0/7.0, Subsonic, WCF, NInject, NUnit, RhinoMocks
• Komunikatywny angielski

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę pozwalającą na realizację własnych idei oraz ciągły rozwój kompetencji
• Możliwość uczestniczenia w interesujących projektach dla międzynarodowych korporacji
• Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma)
• Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-10
Wyświetlona: 5388 razy