PROGRAMISTA .NET

praca it: etat dla Personal Progress Consulting / Kraków

Naszym Klientem jest polska filia angielskiej firmy, zajmującej się tworzeniem rozwiązań opartych na bazach danych dedykowanych dla rynku wydawniczego i szkoleniowego. W związku z dynamicznym rozwojem struktury polskiej poszukujemy osób na stanowisko:

(Kraków)

Nr ref. 89/07

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe, informatyczne
  • min. 1 rok doświadczenia w programowaniu z użyciem technologii .NET
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych opartych na bazach danych
  • dobra znajomość MS Visual Studio (C#, ASP.NET)
  • dobra znajomość platformy .NET Framework (ADO.NET)
  • znajomość MS SQL Server
  • znajomość XML, XLS, HTML
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • analityczny sposób myślenia
  • nastawienie na rozwój
  • dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność i profesjonalne podejście do pracy

ZADANIA:

  • praca przy pełnym cyklu życia projektu – projektowanie, rozwój (programowanie), testowanie systemów informatycznych
  • projektowanie, programowanie i implementacja baz danych
  • projektowanie interfejsów użytkownika
  • programowanie bazodanowych aplikacji wekowych
  • kontakt z Klientami anglojęzycznymi – ustalanie szczegółów współpracy oraz konsultacje w zakresie realizacji projektu

FIRMA OFERUJE:

  • udział w realizacji projektów dla międzynarodowych Klientów
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-10-18
Wyświetlona: 5398 razy