Programista SQL

praca it: etat dla Adecco Poland / Lublin

Tagi: SQL programista Oracle bazy danych Weblogic

Programista PL / SQL
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref. P-PL-SQL/SK/2011
Oferta dotyczy pracy stałej.

Aktualnei dla naszego klienta Firmy międzynarodowej poszukujemy : Programisty SQL:

Główne obowiązki na stanowisku:
• Projektowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i PLSQL;
• Poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe;
• Implementacja wymagań biznesowych z użyciem PLSQL;
• Modelowanie struktur danych;
• Optymalizacja zapytań SQL oraz funkcji PLSQL;
• Analiza wydajności bazy danych oraz jej optymalizacja.

Wymagania:
• Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku odpowiadającym profilowi;
• Bardzo dobra znajomość baz danych (w szczególności Oracle DB), również tematyki tuningu bazy danych;
• Bardzo dobra znajomość innych produktów Oracle, w szczególności Weblogic;
• Dobra znajomość JAVY i technik programistycznych;
• Mile widziana jest również znajomość ADF, JSF, GWT;
• Wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;
• Otwartość (kontakt z biznesem), kreatywność i zaangażowanie;
• Nastawienie na cel i realizację zadań.

Oferujemy:
• Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pakiet socjalny;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
• Pracę w dynamicznym zespole;
• Odpowiednio dobrany system szkoleń zapewniony w ramach programu rozwoju pracownika.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-30
Wyświetlona: 5724 razy