Programista Wonderware MES

praca it: etat dla CYCLAD / Kraków

Tagi: Programista Wonderware MES

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy w chwili obecnej Programisty Wonderware MES do pracy dla naszego Klienta w Krakowie.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w projekt wdrożenia systemu Wonderware MES.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Bardzo dobra znajomość Wonderware MES i doświadczenie w realizacji projektów MES
• Znajomość środowiska Wonderware InTouch
• Znajomość języka programowania C#
• Dobra znajomość języka TSQL i relacyjnych baz danych (MS SQL Server 2005/2008)
• Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski i Unii Europejskiej
• Prawo jazdy Kat.B

Mile widziane

• Znajomość protokołu DeviceNet
• Umiejętność Konfiguracji i instalacji sieci przemysłowych Profibus

Profil osobowościowy:

• Komunikatywność, bezkonfliktowość, dobra organizacja w czasie
• Zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia

W zamian oferujemy:

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
• Realne możliwości rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, czy karty Multisport
• Uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-23
Wyświetlona: 5532 razy