WebDeveloper

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: programista java javascript js

Zadania przyszłego pracownika

projektowanie oraz wdrażanie interfejsów WWW dla rynku reklamy internetowej, tworzenie aplikacji oraz skryptów rozszerzających funkcjonalność produktów, dbanie o niezawodne działanie aplikacji.

Oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem / studentką studiów wyższych (preferowane kierunki: informatyka i pokrewne). Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę na temat:

programowania obiektowego w języku JavaScript, bibliotek JQuery i Ext JS, HTML i CSS, SQL oraz baz danych (MySQL), XML, JSON, SOAP, SVN, środowisk Unix® (Linux®).

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać

otwartości i dużego poczucia humoru, samodzielności w zakresie przydzielonych zadań, umiejętność pracy w dużym zespole, umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy, sumienności i terminowości, zaangażowania w powierzone projekty, znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Oferujemy

uczestnictwo w ciekawym, innowacyjnym i ambitnym projekcie informatycznym – naszymi klientami są domy mediowe i sieci reklamowe, udział w tworzeniu narzędzi niezbędnych do funkcjonowania internetu, pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy Środkowej i Wschodniej), rozwój kompetencji (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne), pracę w młodym, dynamicznym zespole, nieformalną i przyjazną atmosferę pracy, elastyczne godziny pracy.

Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-19
Wyświetlona: 2501 razy