Junior Software Engineer

praca it: etat dla Modis International / Szczecin

Tagi: C++ programista developer

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nowoczesnych technologii szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
• rozwój oprogramowania(analiza, projektowanie, programowanie, integracja)
• tworzenie aplikacji w języku programowania C/C++

Wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne(będą brani pod uwagę również studenci ostatniego roku dyspozycyjni do pracy w pełnym wymiarze godzin)
• bardzo dobra znajomość C/C++
• wiedza na temat programowania obiektowego
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia
• nastawienie na pracę zespołową

Nasz Klient oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość kształcenia się, doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego
• udział w międzynarodowych projektach informatycznych
• umowę o pracę na pełny etat
• bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-16
Wyświetlona: 5549 razy